MYSTAFF ul. Kopernika 62 lok. 41, 90-553 Łódź office@mystaff.com.pl +48 503 311 809

Produkcja namiotów

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji zasłon stadionowych, zasłonów przeciwsłoneczne, namiotów w rozmiarach hangaru i wielu innych.
Poszukujemy pracownicy na stałe w nowych dzialach: dział produkcji (lutowanie materiałów) i dział montażu (izolacja i opakowanie).

Wymagania:

  • dokładność, uczciwość, praca zespołowa;
  • gotowość do pracy na zmiany;
  • zgodność z wewnętrznymi zasadami i procedurami firmy;
  • wiek od 20 do 50 lat.

Obowiązki:

  • konserwacja maszyn do lutowania materiałów;
  • dbałość o istniejący sprzęt;
  • kontrola wykonywanych procedur;
  • kontrola jakości i czystość miejsc pracy;
  • pakowanie gotowych produktów.

Oferujemy:

  • pracować w rozwijającej się firmie;
  • przyjazna i partnerska atmosfera pracy w młodym zespole;
  • możliwość rozwoju i szkolenia;
  • zapewnić dobre warunki pracy;
  • miejsce zamieszkania w fabryce;
  • gwarancja pracy przez cały rok.

Warunki pracy:

  • pracaw 2 zmiany po 12 godzin - sześć dni
  • od 6.00 do 18.00
  • od 18 do 6 rano

Zatrudnienie wykonuje umowie zlecenia.

Comments are closed.