Dla Pracownika

Planując wyjazd do pracy za granicę trzeba przede wszystkim pamiętać o własnym bezpieczeństwie . Odpowiednie warunki pracy, a także stały kontakt i pomoc w miejscu pracy mogą zapewnić jedynie profesjonalne agencje zatrudnienia . Jesteśmy legalną polską agencją pracy i posiadamy odpowiednie certyfikaty. Osobom dopiero rozpoczynającym działalność oferujemy nie tylko usługi związane z zatrudnieniem, ale także kompleksowe wsparcie na miejscu.

WSPARCIE W REJESTRACJI NIEZBĘDNYCH DOKUMENTÓW, ICH TŁUMACZEŃ
ORAZ PORADY PRAWNE

Korzyści ze współpracy:

1. Praca w firmie z wieloletnią tradycją

Mamy zapewnienie pracy w firmach o ugruntowanej pozycji na rynku. Przemysł ciężki, fabryki, zakłady produkcyjne z najbardziej zaawansowaną technologią. Praca w naszych fabrykach to nieocenione doświadczenie , brama do życia.

2. Gwarancja zapłaty

Oferujemy pracę tylko dla pracodawców, którzy zapewniają terminowe wypłaty wynagrodzeń , a miejsca pracy spełniają europejskie standardy.

3. Legalna i bezpieczna praca

Zaufaj nam: najważniejszym aspektem Twojego pobytu za granicą jest zalegalizowana praca , płacenie podatków, możliwość bycia pełnoprawnym członkiem tego towarzystwa. Gwarantujemy Ci to wszystko !

4. Legalizacja wsparcia pobytowego

zezwolenie na pracę w Urzędzie Pracy; pomoc w umieszczeniu;
adresu zamieszkania, wsparcie przy składaniu dokumentów na pobyt czasowy i pracę; ubezpieczenie w Polsce; doświadczenie w Europie dla najlepszych pracowników; obliczenia podatków po zakończeniu pracy lub roku; pomoc w zwrocie nadpłaconego podatku.

5. Nocleg

Nasi pracownicy mieszkają w wynajmowanych mieszkaniach z dobrym dostępem do pracy i warunków życia.

6. Koordynator ds. Opieki

Zapewniamy dwujęzycznego koordynatora, który pomoże w sprawach domowych oraz wsparcie w sytuacjach wymagających znajomości polskiego prawa.