Dla Pracodawców

Oferta współpracy dla pracodawców

REKRUTACJA ? A może jednak OUTSOURCING PRACOWNICZY?

Jako MYSTAFF chcemy Państwu zaproponować wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników z Ukrainy wraz z ich ewentualnym outsorcingiem. Przyjmując na siebie wszystkie obowiązki pracodawcy, zapewniamy przygotowanie wszystkich dokumentów, wszystkich wymaganych przez pracodawcę użytkownika kursów potrzebnych do wykonywania pracy. Zapewniamy pracowników wykwalifikowanych jak i niewykwalifikowanych w branżach: produkcja, budownictwo i wielu innych.

Co Państwo zyskują dzięki współpracy z MYSTAFF:

01. Obniżenie kosztów zatrudnienia Obniżenie kosztów zatrudnienia

W większości przypadków zatrudnienie pracownika z Ukrainy pozwala na obniżenie kosztów zatrudnienia. Jednak należy pamiętać, że takiemu pracownikowi przysługują dokładnie takie same prawa jak pracownikowi Polskiemu.

02. Zwiększenie wydajności

Pracownik z Ukrainy, który w Polsce zarabia odpowiednio większe pieniądze jest bardzo zmotywowany żeby spełnić wszelkie stawiane przez pracodawcę oczekiwania. Zwykle bardzo przykłada się do pracy i stara się o uzyskanie możliwości dalszego zatrudnienia w Polsce

03. Uniknięcie wszelkich problemów rejestracyjnych

Wszelkie formalności rejestracyjne i związane z tym wymogi prawne realizowane są przez MYSTAFF. Wszelkie problemy, które mogą się pojawić są bezpośrednio wyjaśniane pomiędzy nami a pracownikiem. Znamy mentalność tych ludzi oraz mówimy w ich języku.

04. W przypadku leasingu pracowniczego pełen outsourcing spraw kadrowo-płacowych i związanych z legalizacją pobytu

Pracownik formalnie zatrudniony jest przez nas i tylko oddelegowany do pracy w Państwa firmie. Wszelkie sprawy kadrowo-płacowe i administracyjne związane z legalnym pobytem w Polsce są po naszej stronie.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub e-mail.